Stylizacja

Stylizacja

Stylizacja

www.sipi.com.pl/plantpax-rockwell-automation-library-of-process-objects/

Układanie fryzury to coś z czym mamy wieczny problem. Podczas wizyty u fryzjera wszystko wydaje się być dziecinnie proste, jednakże kiedy przechodzimy samodzielnie do tego zadania, to sprawa ta nieco bardziej się komplikuje. Jeśli do tego jeszcze dodamy mocno ograniczoną ilość czasu, to już w ogóle.http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty W wirze codzienności, zapominamy o tym, że włosom trzeba poświęcić odrobinę uwagi i zadbać o właściwą pielęgnację i stylizację. Ta druga czynność często wydaje się niemożliwa do wykonania, jeśli jednocześnie chcemy zadbać o zdrowie włosów.

W końcu suszarka, lokówka, prostownica i kosmetyki utrwalające niszczą włosy. Tymczasem wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Używanie suszarki, nie zawsze oznacza niszczenie włosów. Zainwestowanie w sprzęt odpowiedniej jakości z funkcją jonizacji powietrza na pewno ograniczy negatywne skutki suszenia. Jeśli do tego dodamy na wstępie odciśnięcie nadmiaru wody ręcznikiem i dokładne rozczesanie oraz nałożenie kosmetyków zabezpieczających włosy przed wysoką temperaturą, to możemy bez żadnych wyrzutów sumienia używać suszarki.

Podobnie jest z prostownicą czy też lokówką. Podstawą powinny być kosmetyki, które chronią włosy przed wysoką temperaturą i tym samym ograniczają proces niszczenia i uszkadzania. Pamiętajmy jednak o tym, by zachować umiar. Zbyt częste, a więc codziennie narażanie fryzury na bardzo wysoką temperaturę nie jest wskazane.

– autor artykułu