Krotkie wlosy – fryzury

Krotkie wlosy - fryzury

Korzystanie z Teleprompter zmieni koszmar w sen. Można skoncentrować się na dostawy zamiast próbować pamiętać długą mowę.

A oto kolejna wskazówka; naturalna ludzka mowa jest o 165-200 słów na minutę. Pamiętaj zakładanie ogrodów tarnów o tym pisząc swoje linie lub podczas pracy z producentem. Microsoft Word posiada funkcję zliczania wyraz pod narzędziami. Użyj tego. Jest to częsty błąd, aby utworzyć 3000 słów mowy i doszli do sesji myślenia robisz 2-minutowy film.

Lub jeśli nie czujesz się komfortowo w zakresie wystąpień publicznych, Nie naciskać. Idź z klasą zamiast wywiadu. Produkcja producent firma powinna pracować z wami, aby przygotować serię pytań pytać. Wtedy, gdy rozmowa jest zrobione, będą one rozpisać je za ciebie, słowo w słowo w dokumencie tekstowym, a następnie pracować z wami na edycję wywiad w możliwie najlepszy sposób, aby przekazać wiadomość. Montaż jest magia w usuwaniu UMS i awes, więc nie martw się o to. Zwrócić większą uwagę na treść, co mówisz. I można użyć transkrypcji wywiadu w swoim prasowe, marketing e-mail! Jest to wartość dodana!

4. Trzymaj głowę z piasku – Poznaj swoją wiadomość, znajomości grupy docelowej i wiedzieć, co się dzieje!

Kto może zapomnieć o fallout PR po prezydenta G.W. Bush, podczas wojny z Irakiem, wylądował na lotniskowcu, ubrany w garnitur lotu z napisem „Misja zakończona” latania za nim? Oczywiście wojna jeszcze się nie skończyła, a żołnierze nie ciągnąć się aż do prawie 7 lat później. Albo flub CEO BP Tony Hayward mówi przed kamerą, „Chciałbym moje życie”, w szczytowym okresie wycieku BP Oil.

Chociaż są to skrajne przykłady głośnych, są dobrymi lekcje do nauki. Zrozumienie pierwsza wiadomość zostanie odróżnia cię od wielu konkurencji. Zbyt wiele razy słyszymy od korporacji, które chcą umieścić każdy możliwy szczegół, co mogą w jednym filmie. To nigdy nie działa.

– autor artykułu