Jaka szczotka do wlosow

Jaka szczotka do wlosow

Myśląc o świętuje swój jubileusz firmy? Bądź mądry w wykorzystaniu mocy promocyjną tej zasadniczej strategii marketingowej. Unikać trzy duże błędy firmy tworzą w planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych rocznicowych korporacyjnych.

Big Mistake # 1: Obchody Bez „sprzedać” -abrating:

Imprezę jest jednym ze sposobów świętowania rocznicy korporacyjną. Jednakże bardziej strategiczne podejście pozycjonuje produkty i usługi w ramach jubileuszu. W rezultacie, przy okazji staje się „sprzedać” -abration, przyczyniając się bezpośrednio do przyszłych sukcesów firmy.

Jaka szczotka do wlosow

Firmy Inteligentne świętować i „sprzedać” -abrate tworząc-letnią rocznicę tematu, opracowanie wiadomość branding dla kluczowych interesariuszy i realizacji strategii promocyjnych, które komunikują się komunikat rocznica roku. Oto jak to działa dla firmy oznakowania jego 3. rocznicę, której symbolem jest Gwiazdą.

Jednym z tematów jest ten symbol wywołuje Hollywood. Komunikat sugeruje, branding ten motyw jest „Jesteś gwiazdą na Naszej Red Carpet”, która może być przekazywana w następujący sposób:

Jaka szczotka do wlosow

Dla obecnych i byłych klientów, firma organizuje hollywoodzkim stylu dom otwarty wraz z czerwonego dywanu i czekolada statuetkę nagrody jak podziękowania prezenty. Nowe produkty lub usługi są zadebiutował w „atrakcji” Coming wideo.

Dla potencjalnych klientów, firma dostarcza pojemniki w kształcie gwiazdy wypełnione nowości owinięte folią czekolady z dołączonymi not stwierdzających „We Can Make You gwiazdą!” Wysyłanie bony na trzy wiązanych produktów lub usług jest wyjątkowo specjalnym akcentem na A-lista potencjalnych klientów.

Dla pracowników, firma wynajmuje lokalnego teatru i zachęca pracowników i ich rodzin, aby wziąć udział w wolne „film i popcorn nocy”. W ramach uroczystości, wybitni pracownicy są ujmowane w „Star Performer” nagród.

– autor artykułu