Jak naturalnie prostowac wlosy

Jak naturalnie prostowac wlosy

Nieuchronnie z czasem grawitacja weźmie swoje piętno i wiek zacznie się pokazać, ale wykonując kilka prostych wskazówek, można wyglądać młodziej dłużej, nie wydając fortuny.

Nasze nowoczesne styl życia często działają przeciwko nam tworzyć niszczycielskie nawyki, powodując pogorszenie, a nie zachowania. Łatwiej dotrzeć do szybkiej i taniej niż kosmetycznego planowanie stylu życia, aby zachować młody. Jak myślisz o sobie to połowa sukcesu i może dać witalności i pewności siebie, co sprawia, że ??atrakcyjne dla tych wokół ciebie. Przestrzegając prostych wskazówek, które działają, można cofnąć zegar kilku lat.

Jak naturalnie prostowac wlosy

Wskazówka jeden – organizm.

Przeprowadzenie dodatkowego ciężaru ciała automatycznie sprawi, że wygląda starzej, więc uczą się kontrolować spożycie żywności przed wyjściem energii jest bardzo ważne. Staraj się przestrzegać zasad trzymania porcji posiłków małe, chyba że masz bardzo fizyczną pracę. Z reguły około 1/3-ciej posiłku powinna wynosić od skrobiowych, takich jak chleb, zboża i ziemniaki. Około 1 / 3L owoców i warzyw, a pozostałe 1 / 3rd pokarmów białkowych, takich jak mięso, ryby, mleko i produkty mleczne, a bardzo małych ilościach spożywczych zawierających tłuszcze i cukry. Rzadko się poddać i utrzymać niskie spożycie alkoholu. Dokonywać zdrowych wyborów i jeść dużo owoców i warzyw. Szczegóły dotyczące wymagań diety i spożycia żywności można uzyskać od lekarza, wszelkie książki biblioteki lub zdrowia.

Jak naturalnie prostowac wlosy

Wskazówka dwa – oblicze.

Twarz jest pierwszym punktem kontaktu jest więc ważne, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby zachować miłe powitanie. Jeśli zostały „spalania świecy na obu końcach” Twoja twarz na pewno pokazać ją i będziesz wyglądać zużyte i ponad sporządzonego czasu i Haggard.

– autor artykułu