Najwieksze wlosowe bledy

Najwieksze wlosowe bledy

Niektóre firmy świętować rocznice ich działalności w ciągu jednego dnia; inne firmy świętują swoje rocznice biznesowych przez cały rok. Przekształcenie rocznicę służbową do „sprzedaj” -abration trwa zaawansowanego planowania. Przeznaczyć co najmniej 3 do 6 miesięcy przygotowuje się do pojedynczego dnia „sprzedać” -abration i co najmniej 12 miesięcy na przygotowanie do całorocznego „sprzedać” -abration, który uruchamia się w styczniu, a kończącego się w grudniu.strona główna naszej witryny

Każda rocznica milowy zdarza się tylko raz w życiu przedsiębiorstwa. Firmy, które zbyt długo czekać, aby zaplanować zmarnować szans promocyjnych ofert Anniversary. Procrastinators następnie zmierzyć czas kryzysu – stara się zrobić coś na rocznicę działalności, zanim skończy się czas w roku jubileuszowym.

Jeśli czas jest krótki, ale nadal chcesz coś zrobić, utrzymać go simple.For przykład wysłać odręcznie podziękowaniem objaśniające do klientów, wyrażając uznanie dla ich lojalności przez lata. skromny, łatwych do wykonania inicjatywa aprecjacja klient jest lepszy niż nic nie robić w ogóle. Tylko nie oczekuj takich samych wyników, że firma rocznica kampanii promocyjnej będzie z wydajnością wystarczającą czas realizacji strategicznego planowania i realizacji.

Big Mistake # 3: Delegowanie Rodzaje Anniversary z personelem:

Podobnie jak żagle na wietrze szkunera złowionych w gale życie, pracownicy są rozciągnięte do granic możliwości w tych dniach. Powierzenie planowanie i wykonanie rocznica pracownikom już zmagają się z bieżących obowiązków może wzniecić bunt lub nawet zatopić swój statek. Inteligentne firmy zatrudnić konsultanta business-lecie.

Doświadczeni konsultanci biznesu rocznicowe zrozumieć proces planowania i realizacji kampanii promocyjnych rocznicowych korporacyjnych.Dostarczają one świeże, kreatywne pomysły – nawet te, które nie pomyślał. Są też eksperci wdrożeniowe, uruchomienie taktykę, zarządzanie szczegóły i realizacji misji. Powołując się na jubileuszowym konsultant biznesu jest świetnym rozwiązaniem dla lecia działalności: ustawić przebieg; konsultant przejmuje stery; i cieszyć się gładko.

Bądź mądry w wykorzystaniu mocy promocyjną swojej lecia działalności. Unikaj trzy duże błędy firm sprawiają, i będziesz przekształcić korporacyjnej rocznicę w sukces „sprzedać” -abration.

– autor artykułu